0
0

دوره رایگان

اجازه بدهید وقتتان را نگیریم! اگر از سخنرانی کردن یا ارائه‌ی مطلب می‌ترسید، فقط کافیست تا در دوره‌ی رایگان مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا شرکت کنید. با شرکت در این دوره مطالبی خوب و کاربردی می‌آموزید که کمک می‌کند تا ترس از سخنرانی خود را بهتر مدیریت کنید. برای این کار کافیست ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید تا لینک دوره برای شما ارسال شود.


حتما این فیلم را نگاه کنید:

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

⭕️ اطلاعات فوری دوره رایگان مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا

مدرس: علی شفیعی

محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید)

مبلغ سرمایه گذاری: 100 درصد رایگان!

⭕️ با ثبت نام در این دوره رایگان دریافت می‌کنید👇

فایل های صوتی: شامل 8 فایل صوتی با کیفیت

🔻اولین گام مدیریت ترس
🔻مغز خزنده
🔻دلائل ایجاد ترس
🔻برنامه ریزی آمیگدال
🔻 آیا تجربه کردن باعث ازبین رفتن ترس میشود؟
🔻 حساسیت زدایی
🔻 مسیر عصبی
🔻 پاسخگویی به سوالات

توضیح کوتاه برای هر سرفصل👇

فکر کردید فقط قرار است مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا را یادتان بدهیم؟

اسم این دوره شاید مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا باشد، اما خدایی موضوعات خیلی جالبی براتون در نظر گرفتیم و از قوی ترین منابع روانشناسی برای ارائه‌ی بهترین راهکار ها برای مدیریت این ترس استفاده کردیم. این دوره علاوه بر آنکه برای ترس از سخنرانی و تولید محتوا کاربرد دارد، میتواند راهکاری برای مدیریت سایر ترس ها هم باشد.

🔻اولین گام مدیریت ترس

در این جلسه که جلسه‌ی اول این دوره هست. در مورد این صحبت میشود که اولین قدم برای مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا چه چیزی هست. و ریشه‌ی این ترس از کجا آمده است.

🔻مغز خزنده

در جلسه‌ی دوم در مورد سیستم مغزی انسان در مقابله با ترس و مغز خزنده که مسئولیت ایجاد این ترس را دارد صحبت میشود.

🔻دلائل ایجاد ترس

در این قسمت از دوره‌ی آموزشی 6 دلیل اصلی ایجاد ترس های انسان را بررسی خواهیم کرد و به این موضوع آگاه میشویم که دلیل ایجاد این ترس از کجا پدیدار شده است.

🔻برنامه ریزی آمیگدال

آمیگدال یکی از مهم ترین قسمت های مغز در برابر ترس نام دارد. اگر بخواهیم ترس از سخنرانی رو بهتر مدیریت کنیم. یادگیری روش برنامه ریزی مجدد آمیگدال به شدت می‌تواند کمک کننده باشد. پس در این قسمت به بررسی سیستم آمیگدال مغز و راهکار هایی برای مدیریت بهتر ترس با استفاده از ایجاد تغییر در آمیگدال می‌پردازیم.

🔻 آیا تجربه کردن باعث ازبین رفتن ترس میشود؟

آیا تا‌به‌حال تجربه‌ی شنیدن این حرف را داشته‌اید که وقتی از چیزی میترسیم باید با آن مواجه شویم؟ تحقیقات جدید خبر از آن می‌دهند که مواجهه شدن با ترس به صورت ناگهانی می‌تواند نتایج بسیار خطرناکی داشته باشد. در این جلسه از دوره به این موضوع می‌پردازیم که چگونه میتوانیم با ترس خود به صورت موثر و بدور از خطر روبه‌رو شویم؟

🔻 حساسیت زدایی

یکی از بهترین متد های روانشناسی برای مدیریت ترس استفاده از متد روانشناسی Act (روانشناسی پذیرش و تعهد) هستش. در این جلسه به یادگیری این روانشناسی و تکنیک حساسیت زدایی برای مدیریت ترس از سخنرانی می‌پردازیم.

🔻 مسیر عصبی

مسیر های عصبی علت اصلی ایجاد یک مهارت در ما هستند. در این جلسه با مسیرعصبی آشنا می‌شویم و برای شکل گیری مسیرعصبی بهتر اقداماتی را انجام می‌دهیم.

🔻 پاسخگویی به سوالات

در جلسه‌ی آخر دوره پاسخ سوالات و ابهاماتی داده می‌شود که می‌تواند به رشد سریع تر ما در این مسیر کمک فراوانی بکند.

اگر دوست دارید درس‌های بالا را دانلود کنید، کافیست نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید:

For free cource1

علی شفیعی مدرس مهارت‌های سخنرانی وتولید محتوا است. بخشی از تجربیات او را در لیست زیر بخوانید:

✔️ آموزش سخنرانی و مهارت های پیوسته به بیش از 1000 نفر.

✔️ سخنران همایش‌ها و کارگاه‌های متعدد (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شمسی پور، و …).

✔️ حضور در در رسانه ملی (شبکه آموزش) به عنوان کارشناس.

✔️نگارش بیش از 25 مقاله در حوزه سخنرانی و تولید محتوا.

✔️ مشاوره به شماری از مدیران عامل.

✔️ دارای مدرک Masteru learning از آکادمی Mtp اتریش.

✔️ نویسنده‌ی کتاب سخنرانان حرفه‌ای که در دست انتشار است.

✔️ نویسنده‌ی کتاب سخنرانان حرفه‌ای که در دست انتشار است.

 

متأسفانه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته و حتی در حال توسعه دنیا، مهارت‌های سخنرانی و فن بیان و سایر مهارت‌هایی که ذکر شد، به عنوان یک ابزار بسیار کابردی و ضروری، در مدرسه‌ها آموزش داده می‌شود اما در کشور ما گویا مسئولین چنین نظری ندارند و انگار حفظ کردن مباحث درسی مهم‌تر از یادگیری مهارت‌هایی کاربردی است. بنابراین کسانی که در کشور ما این موضوعات را به صورت علمی و اصولی فرا می‌گیرند.

در بسیاری از موارد از دیگران جلوتر هستند.

بسیاری از مشکلات را به سادگی حل خواهند کرد.

در موقعیت‌هایی مثل صحبت در جمع و یا سخنرانی، نه تنها نگران و ناتوان نیستند، بلکه به سادگی توانمندی خود را بروز می‌دهند پس خوشحالم که شما نیز با شرکت در این دوره، قصد دارید مهارت‌های بسیار پیشرفته ارتباطی را فرا بگیرید.

در صورت شرکت نکردن در این دوره 90 دقیقه مطالب آموزشی بسیار پرکاربرد در زمینه مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا را از دست می‌دهید! شاید این یک فرصت بسیار عالی برای رشد مهارت‌های فردی شما باشد. این فرصت را از دست ندهید شما هم به جمع شرکت کنندگان خوشحال و راضی دوره مدیریت سخنرانی و تولید محتوا بپیوندید…

برای شرکت در این دوره کافیست نام خانوادگی و ایمیل خودتون رو در کادر پایین وارد کنید.

چرا این دوره آموزشی 100% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن به وجد خواهید آمد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، صدها هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش صدها هزار تومان استفاده کنید

چرا دانستن مهارت‌هایی مثل مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوا ضروری است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت. و اگر ترس از سخنرانی کردن و تولید محتوا داشته باشیم. عملا نمیتوانیم موفقیتی کسب کنیم.

این کلاس مناسب چه کسانی است؟

موضوع ترس از سخنرانی آنقدر گسترده است که واقعاً لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ها نیاز دارند! طبق تحقیقات 75 درصد مردم دنیا از سخنرانی کردن می‌ترسند. افراد موفقی همچون برایان تریسی (نویسنده کتاب‌های بسیار پرفروشی همچون قورباغه را قورت بده!) اعتقاد دارند که 85% عامل پیروزی انسان‌های موفق، مهارت‌های ارتباطی، از جمله سخنرانی کردن و مهارت خوب ارائه کردن است. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما در کدامیک از مشاغل  باشید، بدون شک به قدرت سخنوری و سخنرانی و به طور کلی مهارت‌های خوب صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران نیاز دارید…و اگر برای سخنرانی کردن ترس داشته باشید رسیدن به جایگاه بالاتر بسیار سخت خواهد شد.

این دوره برای کسانی که احساس می‌کنند برای موفقیت نیازی به مهارت‌های سخنرانی ندارند، تحت هیچ شرایطی توصیه نمی‌شود. لطفاً اگر چنین دیدگاهی را دارید، فورا این صفحه را ببندید.

برای ثبت نام رایگان و دانلود فایل های مدیریت ترس از سخنرانی کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

free couce ok

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در این دوره:

​​​از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد 🙁

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم!

​⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره! (رایگانه که!!!!!)

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته… من رو چه به مهارت آموزی آخه!

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم.

⛔️ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که (بابا رایگانه میگم!!!!)

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️………….. جای خالی با بهونه گیرها…

ویژگی مشترک 72 فرد قدرتمند دنیا

مجله فوربس هر سال لیست 72 فرد موثر دنیا را منتشر می‌کند و آنچه توجه من را بیش از همه به خود جلب می‌کند این است که این افراد یک ویژگی بسیار مشترک دارند و آن این است که در مهارت‌های کلامی و سخنرانی، کشورشان و یا شرکتشان بسیار موفق هستند. اگر شما نیز می‌خواهید در مهارت‌های سخرانی و یا تولید محتوا جزو بهترین‌ها و موثرترین‌ها باشید، پیشنهاد می‌کنم که در دوره آموزشی ما شرکت کنید.

 

بسیاری از کاربران سایت تا کنون در این دوره ما شرکت کرده‌اند و شما نیز می‌توانید همین الان به جمع شرکت کنندگان راضی و خوشحال دوره‌های ما بپیوندید! این یک پیشنهاد رایگان و بی نظر است:

 

برای ثبت نام رایگان در این دوره و دانلود فایل ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: